logo biele

Apartmán Martalúzka

Objavte pohodlie a eleganciu v izbe Martalúzka, kde každý detail je starostlivo navrhnutý pre váš maximálny komfort. KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA ponúka izby, ktoré sú nielen praktické a funkčné, ale aj plné tepla ako u vás doma.

V izbe nájdete šatníkovu skriňu pre vaše oblečenie, TV s plochou obrazovkou pre vašu zábavu a súkromnu kúpeľňu, kde si môžete vychutnať chvíle relaxu. Balkón s dychberúcim výhľadom na hory je ideálnym miestom na oddych a obdivovanie prírody.

Pre vaše pohodlie sú v izbách pripravené uteráky a posteľná bielizeň najvyššej kvality. S bezplatným Wi-Fi pripojením zostanete v kontakte so svetom, a vďaka súkromnej kúpeľni so sprchou a bezplatnými toaletnými potrebami sa budete cítiť ako doma. Navyše, každá izba disponuje chladničkou, aby ste mali svoje obľúbené nápoje a občerstvenie vždy po ruke.

Vychutnajte si neopakovateľnú atmosféru ubytovania KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA a nechajte sa rozmaznávať službami, ktoré prekračujú očakávania. Tešíme sa na vašu návštevu v KRÁĽOVOHOLSKEJ CHATE – mieste, kde sa spája luxus s krásou prírody.

Detail ubytovania

2
20m²
Výhľad na obec

S balkónom

Manželská posteľ

Ďalšie vybavenie

Galéria

Overiť dostupnosť

Povinné polia *

Kalendár obsadenosti

Ubytovanie zahŕňa

Parkovacie miesto
Prírodný wellness
Raňajky formou àla carte

Mohlo by vás zaujímať

Ďaľšie apartmány

Ďakujeme za váš záujem

Momentálne sme od vás obdržali dopyt o požičanie E-bike. Na váš email sme automaticky odoslali súhrnný formulár.

Čo bude nasledovať ?

Skontrolujeme stav, overíme dostupnosť, pripravíme bicykle a budeme vás infomovať emailom o potvrdení rezervácie. V prípade nedostupnosti vami zvolených bicyklov vás budeme kontaktovať a ponúkneme vám alternatívu.

Platba na mieste

Za požičanie E-bike platíte na mieste. Akceptujeme platbu v hotovosti a platobnou kartou.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.