logo biele

Apartmán Kráľova hoľa

Vitajte v apartmáne Kráľova hoľa, kde sa spája komfort s nádherným výhľadom na hory. Ubytovanie KRÁĽOVOHOĽSKÁ CHATA ponúka izby, ktoré sú pripravené na vašu pohodu a relax.

Apartmán je vybavený šatníkovou skriňou, kde si môžete uschovať svoje veci. TV s plochou obrazovkou, ktorá vám poskytne zábavu po dni strávenom v prírode. Súkromná kúpeľňa so sprchou a bezplatnými toaletnými potrebami je miestom, kde si môžete oddýchnuť a osviežiť sa. A čo je najlepšie, apartmán má balkón s výhľadom na hory, odkiaľ môžete sledovať krásu okolitej prírody.

Našim hosťom poskytujeme uteráky a posteľnú bielizeň najvyššej kvality. S bezplatným Wi-Fi pripojením budete v kontakte so svetom, a vďaka chladničke priamo v apartmáne budete mať vždy po ruke osviežujúce nápoje.

Tešíme sa na vašu návštevu v apartmáne Kráľová Hoľa, kde sa môžete cítiť ako doma a užiť si príjemné chvíle v nádhernom prostredí hôr. 🌄

Detail ubytovania

4
30m²
Výhľad na hory

S balkónom

Manželská posteľ + rozkladací gauč

Ďalšie vybavenie

Galéria

Overiť dostupnosť

Povinné polia *

Kalendár obsadenosti

Ubytovanie zahŕňa

Parkovacie miesto
Prírodný wellness
Raňajky formou àla carte

Mohlo by vás zaujímať

Ďaľšie apartmány

Ďakujeme za váš záujem

Momentálne sme od vás obdržali dopyt o požičanie E-bike. Na váš email sme automaticky odoslali súhrnný formulár.

Čo bude nasledovať ?

Skontrolujeme stav, overíme dostupnosť, pripravíme bicykle a budeme vás infomovať emailom o potvrdení rezervácie. V prípade nedostupnosti vami zvolených bicyklov vás budeme kontaktovať a ponúkneme vám alternatívu.

Platba na mieste

Za požičanie E-bike platíte na mieste. Akceptujeme platbu v hotovosti a platobnou kartou.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.